Sanikhaber.com

Fox Tv Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Yaşanan Gelişmeler!

Fox Tv Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Yaşanan Gelişmeler!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

FOX TV ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen izleyiciyi ekranlara kilitleyen ve büyük beğeniyle izlenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin merakla beklenen  yeni bölümü 13 Haziran Salı akşamı saat 20.00 da izleyicisi ile Fox Tv ekranlarında buluşacaktır. Yayınlandığı günden itibaren izleyiciyi ekranlara kilitleyen ve her bölümü soluksuz izlenen Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm fragmanı yayınlandı!

Dizinin deneyimli ve başarılı oyuncu kadrosu: Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah ve Aslı Tandoğan gibi ünlü ve sevilen oyuncular yer alıyor.

Fox Tv Ekranlarının Sevilen Dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem Son Bölümde neler yaşandı?

Ekranların fenomen dizisi haline gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Sultan İbrahim’in devri başlıyor. Sultan İbrahim’in tahta çıkıyor ve devletin yönetimi  yeniden Kösem Sultan’a geçiyor.Vezir-i azam Kemankeş Mustafa Paşa’yla devleti beraber idare eden Kösem Sultan, Sultan İbrahim’i devlet işlerine artık karıştırmıyor ve uzak tutuyor. Âtike Sultan ise validesinin dediklerine karşı validesinin yanında olması beklenirken tam bir rakip gibi karşısında duruyor.Sultan İbrahim ise gözdeleriyle huzur ve mutluluk içerisinde yaşıyor. Sultan İbrahim’in padişah olmadan evvel dünyaya gelen  Şehzadesi Osman sarayda yok sayılıyor. Buna dayanmayan Sultan İbrahim şehzadesini resmi olarak ilan etmeye karar veriyor. Kösem Sultan buna engel olmak istiyor, Şehzade Osman ve Zarife’yi saraydan sürüyor. Sultan İbrahim’in baş hasekisi olan Turhan Sultan ise Şehzadenin geri dönmemesi için kötü planlar kuruyor. Şehzadesinin başına gelenleri öğrenen Sultan İbrahim,  bu durum karşısında validesini suçlu buluyor  ve onu dünyanın bir ucuna sürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ