Sanikhaber.com

Fox TV Ekranlarının Sevilen Dizisi Savaşçı’nın 11.Bölüm Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Savaşçı Dizisi Yeni Sezona Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV Ekranlarının Sevilen Dizisi Savaşçı’nın 11.Bölüm Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Savaşçı Dizisi Yeni Sezona Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV’nin beğeni ile izlenen dizisi Savaşçı’da her bölüm heyecan ve aksiyon bir doz daha artıyor. Oyuncu kadrosunda, Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Sezerli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Zeynep Elçin gibi isimler yer alıyor. Savaşçı dizisi 18 Haziran 2017 Pazar akşamı yayınlanacak olan 10.bölümü ile sezon finali yapacağı haberini verdi. Herkesin heyecanlı ve bol aksiyonlu geceçeği sezon finalinin ardından yeni sezon ne zaman başlayacak sorularını şimdeden sormaya başladı ? Yeni sezonda neler izleyicileri bekliyor olacak ? Savaşçı dizisinin 11. yeni sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak ?

Her bölümüyle izleyici kitlesini bir kademe daha artıran Savaşçı dizisi beklenenden daha erken bir şekilde sezon finali kararı aldı. Dizinin sıkı takipçilerini üzen bu karar, izleyiciler tarafından yeni sezonda başlasa daha iyi olurdu, 10.bölümde sezon finalimi yapılır gibi yorumları ortaya çıkardı. Savaşçı dizi ekibinin bu sezon en büyük zorluğu ise dizinin çok zor şartlar altında çekilmesi oldu. Kamera arkasında aralıksız çalışan ekip ve oyuncular zor senaryo yüzünden oldukça yıpranda ve hatta büyük kavgalar meydana geldi. Bu sebeplerden dolayı Savaşçı dizisi sezon finaline erken gitti.

Saşçı dizisinin yeni sezonda yayınlanacak olan 11.bölümü tahmini olarak eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor. Sıcak ve güneşli günlerde bile 15 16 saat sonuna kadar süren çekimler, soğuk kış günlerinde imkansız seviyesine kadar gelebilir. Bu yüzden Savaşçı dizi ekibi kısa bir tatilin ardından dizi çekimlerine kaldığı yerden devam edecek. 24 Eylül – 1 Ekim 2017 arasında yayınlanması bekleniliyor.

Savaşçı Dizisinin 11.Bölümünde Neler Yaşanacak ?

Aslı ve Kağan arasındaki Aşk müthiş bir heyecana dönüşecektir. Aslı teröristlerin gerçek yüzlerini görecek ve milliyetçi bir akademisyene bürünüp asker sevgilisi olacaktır. Terör örgütünü karşısına alan Aslı teröristler tarafından kaçırılacak ve ölümle tehdit edilecektir. Kağan ise sevdiği kadın için herşeyi yapacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ