Sanikhaber.com

FOX TV Ekranlarında Başlayacak Olan Deli Gönül Dizisinin 1.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! 1.Bölümde Neler Olacak ?

FOX TV Ekranlarında Başlayacak Olan Deli Gönül Dizisinin 1.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! 1.Bölümde Neler Olacak ?

Fox Tv Ekranlarında temmuz ayından başlayacak olan dizi Deli Gönül güçlü oyuncu kadrosu ve kaliteli yapımı ile dikkatleri üzerine çekti. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği dizi yaz dizisi olarak ekranlarda olacak. Deli Gönül’ün ilk çekimleri Hatay Şemköy’de yapıldı. Ekip buradaki çekimleri bitirdikten sonra İstanbul’da devam etti. Peki Deli Gönül ne zaman başlayacak? Konusu ne olacak?

Kadir adında bir öğretmenin hayatını bir anda değişmesini ele alan dizi Kadir ve Şükran karakterleri arasındaki olayları gerçekleştirecek. Deli Gönül yaklaşık bir yıldır ön hazırlıklarını tamamlamak için uğraşmaktaydı. Normal çekimlere başlanmasının ardından 2 aylık bir süre geçti ve ekip neredeyse ekranlara gelmek için hazır hale geldi.

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor ? Dizinin oyuncu kadrosunda,  Murat Ünalmış, Tuvana Türkay, Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Barış Yalçın ve Tarık Özenbaş gibi başarılı isimler yer alıyor. Deli Gönül dizisi 4 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’da FOX TV ekranlarında olacak. Deli Gönül dizisinin 1.bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

DELİ GÖNÜL DİZİSİNİN 1.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK ?

FOX TV ekranlarında 4 Temmuz salı günü başlayacak olan dizide, Mehmet Kadir Ölçek öğrencileri ve yaşadığı çevre tarafından çok sevilen, iyimser ve yardımsever bir edebiyat öğretmenidir. Fatmanur Güzel ise hayalleriyle dolu, neşeli ama çabuk kırılan bir bir müzik öğretmenidir. Antakya’dan İstanbul’a kadar uzanan dikkatlice izlenecek bir aşkın hikayesi yakında erkanlarda olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ