Sanikhaber.com

Fox Crime’da Yayınlanan Prison Break 5.Sezon 9.Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Prison Break 5.Sezon 9.Bölüm’de Neler Olacak?

Fox Crime’da Yayınlanan Prison Break 5.Sezon 9.Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Prison Break 5.Sezon 9.Bölüm’de Neler Olacak?

Yayın hayatına ara veren Prison Break dizisi, uzun bir zamandan sonra ekranlara geri dönerek yeni sezonunuda nefesleri kesti. Prison Break’de final bölümü kapıya dayandı. Prison Break 5.sezon 9.final bölümüyle ekranlardaki heyecan ve macerasına bir süre ara verdi. FOX Crime’dan yayınlanan Prison Break dizisinde Poseidon’dan kaçmak isteyen Michael güçlü ve hırslı bir rakibi ile zorlu bir mücadele vererek aklı ile bü mücadeleden galip ayrılmak istedi.

PRİSON BREAK 5.SEZON 9.FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK ?

Büyük bir merakla beklenen yeni bölümde Lincoln Burrows, Abruzzi’nin beklenmedik saldırısına mağruz kalmış ve kanlar içersinde yere yığılmıştır. Ciddi bir yara alan Lincoln hızlıca hastaneye kaldırıldı fakat ölecek mi yoksa yaşacak mı bilinmiyor. Abisi ve eşini kurtarmaya çalışan Michael, Jacob’la karşılaşacağı günü bekliyor. Poseidan lakaplı Jacob ise adamlarıyla birlikte Michael tehlikesine sonsuza denk son vermek için öldürmeyi planlar ve engel olanları öldürmeten çekinmez.

Yeni bölümde Poseidon’un gizli odasını bulup içeri girmeyi başaran Michael, girdiği büyük mücadeleden sağlam çıkmak için elinden gelen herşeyi yapmak zorunda. Savaşa dahil olan T-Bag ve Whip ise Michael’A nasıl destek sağlayacağını hep birlikte göreceğiz.

Final bölümünde T-Bag ile Whip arasındaki yakınlığın baba-oğul bağı olduğu bizlere net bir şekilde gösterilirken, final bölümü fragmanında gösterilen bir sahnede Poseidon’un açtığı ateşle Whip yaralanıyor. Tam o sırada T-Bag ortaya çıkıyor ve güçlü bir bağırış duyuluyor. Heyecanın ve aksiyonun dorukta olacağı yeni bölümde izleyecileri ne gibi süprizler bekliyor oldukça merak ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ