Sanikhaber.com

Fenerbahçe’ nin Çiçeği Burnunda Hocası Kocaman Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe’ nin Çiçeği Burnunda Hocası Kocaman Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe ile anlaşma sağladığı haftalar öncesinden belli olan Aykut Kocaman imzayı attığı gibi konuştu: “Yarım kaldığına inandığım işler vardı. Kulübüme geri dönmekten dolayı son derece mutluyum” sözlerini söyledi.

Sarı lacivertlilerle 2 yıllık sözleşme imzalayan Aykut Kocaman, imzaların atılmasının ardından kulüp televziyonunda bir programa katılarak açıklamalar yaptı. Fenerbahçe’ nin yeni hocası “Her şeyden evvel çok mutluyum ve heyecanlıyım. Yarım kaldığına inandığım işler vardı. Bunları tamamlamak adına ve kulübüme geri dönmekten dolayı son derece mutluyum” ifadelerini kullandı.

Daha önce Fenerbahçe de görev aldığı sezonlardan bahsede Aykut Hoca, “3 Temmuz her şeyi alt üst etti. Sadece Fenerbahçe’nin geleceğini çalan değil, Türk futbolundan silindir gibi geçti. Etkileri sürüyor” sözlerini kullanan hoca gelecek sene ile ilgili olarak, oyun bakımından sürekli gelişen ve ilerleme kaydeden bir Fenerbahçe sahada olacak sinyallerini verdi. Geçtiğimiz sezon takımın en önemli problemlerinden olarak gösterilen özgüven eksiliğini dile getiren Kocaman, sözlerine transflerle ilgili olarak şunları ekledi:  “Nabil Dirar son derece kuvvetli ve dirençli bir oyuncu. Takımın çehresini değiştirme açısından fayda sağlayacak. Mathieu Valbuena ve Mehmet Ekici’de de bu özellikler var. Üçü de mücadele eden becerikli ve istekli oyuncular.”

Taraftar ile takım arasında kopan bağında üstünü çizen hoca, “Fenerbahçe taraftarı kaliteyi seviyor. Taraftarlar önce birbiri için savaşan takım görmek istiyor” diye konuştu.Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe yönetimi ile ilgili de değerlendirmeler de bulunan Aykut Kocaman, “Fenerbahçe’yi kendi değerlerine doğru yükseltmek amacındayız” dedi ve sözlerine “Fenerbahçelilerin gönlü rahat olsun. A’dan Z’ye bu takımı olması gereken yerde olması için ne gerekiyorsa onu yapacağız” diyerek sözlerine nokta koydu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ