Sanikhaber.com

Evden Eve Nakliyatta Hızlı Çözümler Sunuyoruz

Evden Eve Nakliyatta Hızlı Çözümler Sunuyoruz

 

İzmit evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve sizlerin bu konuda memnun olmanız için de işimizi titiz bir şekilde yapıyoruz. Ekibimizi işini severek yapan ve tecrübeli kişiler arasından seçmekle yetinmiyor aynı zamanda sürekli düzenlediğimiz eğitimler ile de onların daha kaliteli hizmet vermesini sağlıyoruz. Sizlerin bu masraflı ve sıkıntılı dönmede daha fazla zorlanmamanız için de bütçenize uygun fiyatlar veriyor ve sonradan asla sizlere ilave maliyetler çıkartmıyoruz. Asansörler ile eşyalarınızı araçlarımıza naklediyor ve yeni adresinizde de yine asansörleri kullanıyoruz. Çok yüksek olan binalar için özel asansör sistemleri kullanıyoruz.

Sigortalı Olarak Eşyalarınızı Evden Eve Nakliyat Yapıyoruz

Sizlerin oluşabilecek hasarlar sonunda ayrıca masrafa girmemeniz için sigorta yapmadan eşyalarınızı evinizden çıkartmıyoruz. Bunun yanında özel sistemler kullanarak eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Geniş bir ekibe sahip olmamız ile yeterli sayıda eleman gönderiyor ve işimizi kısa sürede bitiriyoruz. Sizlerin değerli zamanınızın da sizlere kalmasını sağlıyoruz. Pratik ve hızlı çözümler sunmak için mobilyalarınızın demontajını ve montajını da yine biz yapıyoruz ve böylece yeni evinizde aynı gün yaşayabilmenizi de böylece sağlıyoruz. Bütün ekibimizin gerekli belgeleri bulunmakta ve hepsinin de sigortası bulunmaktadır. Araçlarımızı sürekli yeniliyor ve bu kapalı olan geniş araçlarımızın da içlerini süngerle kaplıyoruz. Böylece İzmit evden eve nakliyat olarak araç içinde de güvende olmasını sağlıyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Hizmet Götürüyoruz

Şehir içinde taşınmalarınızda yanınızda yer aldığımız gibi şehir dışına taşınmalarınızda da hizmet sunuyor ve hiçbir il ve ilçe için uzak demiyoruz. Gerekli durumlarda eşyalarınızın güvenle muhafaza edileceği depolarımızın da bulunduğunu bilmelisiniz ve yeni eviniz hazır olana kadar da burada sizler için bekletebiliyoruz. İzmit evden eve nakliyat olarak işimizi mükemmel olarak yapabilmek ve sizlere teknolojik gelişmeleri de yansıtmak için çalışıyoruz.

 • Uygun fiyatlar ile yüksek kalitede hizmet veriyoruz.
 • Son sistem asansörler ile eşyalarınızın hızla taşınmasını sağlıyoruz.
 • Belgesiz araç ve eleman çalıştırmıyoruz.
 • İşimizi severek yapıyor ve sizlerin memnuniyetinizi önemsiyoruz.
 • İçleri süngerli geniş ve yeni araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Pendik Evden Eve Nakliyat için sizlere tecrübeli ve kaliteli bir hizmet veriyoruz. Sizlerin stresli bir dönem olan bu dönemde mutlu ve memnun olmanız için işimizi titiz ve dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Uygun fiyatlarımız ile sizlerin bütçelerinizin zorlanmasını da önlüyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde keşif yapmadan da sizlere fiyat vermiyoruz. Bu fiyatlar kesin olmakta ve sonradan ilave masraflar çıkartmamaktayız. Son sistem asansörler kullanıyoruz ve işimizi en kısa zamanda bitirerek sizlerin yeni evinizde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz. İçleri süngerli yeni ve geniş kapalı olan araçlarımız ile eşyalarınızı taşıyoruz ve böylece onların konforlu ve güvenli olarak taşınmalarını sağlıyoruz.

Belgesiz Elemanımız Bulunmamaktadır

Elemanlarımızı özenle seçiyoruz ve onların işlerinde uzman ve severek yapacak kişiler arasından seçim yapıyoruz. Ekibimizin çok daha kaliteli olarak hizmet vermesi için onlara düzenli eğitimler veriyoruz. Bütün belgelerinin tam olmasını sağlıyor ve sigortalarını da yapıyoruz. Araçlarımızın taşıma belgeleri bulunmakta ve sürücülerimizin de SRC belgeleri kesinlikle bulunmaktadır. Sigorta yapmadan eşyalarınızı asla taşımıyoruz ve bu şekilde her türlü önlem alınmasına rağmen ortaya çıkabilecek hasarlar için sizlerin sıkıntı yaşamanızı önlüyoruz. Mobilyalarınızın demontajını yapıyor ve özel sistemler ile de ambalajlıyoruz. Hızlı olarak çalışıyoruz ve yeni evinizde de eşyalarınızın ambalajlarını açıyor ve mobilyalarınızın da montajını yaptıktan sonra evlerinizi sizin için Pendik evden eve nakliyat olarak hazırlıyoruz.

Tüm Ülkeye Hizmet götürüyoruz

Şehir içi taşınma ihtiyaçlarınızın yanında şehirler arası taşınma ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz ve Pendik evden eve nakliyat olarak ülkenin her iline ve ilçesine hizmet götürüyoruz. Nakliyat konusunda tecrübemiz ve uzmanlığımız ile de firmaların nakliyat ihtiyaçları için yanlarında yer alıyoruz. Geniş ekibimiz ve araç filomuz ile de her sektöre hizmet sunuyoruz. Depolarınızdan alacağımız ürün ve malzemelerinizin araçlara yüklenmesi ve boşaltılması aşamasında da hizmet veriyoruz.

 • Asansörlerimizin son sistem olması ile yüksek binalardan bile kolayca taşınmanızı sağlıyoruz.
 • Bütçenize uygun fiyat çözümleri sunuyoruz.
 • İçleri süngerli araçlarımızın yeni ve geniş olması ile eşyalarınızın konforlu olarak nakliyatını yapıyoruz.
 • Sigortasız nakliyat yapmıyor ve eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Evden Eve Nakliyatta Sizlere Kaliteli Hizmet Vermekteyiz

Şehirler Arası evden eve nakliyat önemli ve ciddi olarak yapılması gereken bir iştir ve bizlerde müşterilerimizin bu konuda oluşan ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılıyor hızlı ve modern yöntemler kullanarak çalışmamız ile de müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Taşınma bir plan ile yapıldığında çok daha hızlı ve sorunsuz olacaktır. Bu nedenle sizlerle uzman ekibimiz ile görüşüyor bu taşınmanın planını yapıyor ve bu plana uyarak sizlerin zamandan da kazanmanızı sağlıyoruz. Zamanın kıymetli olduğunu biliyoruz ve bunun için de sizlerin ayrıntılarla uğraşmanıza ve zaman kaybetmenize izin vermiyoruz. Fiyatlarımızı sizlerin bütçelerinize uygun olarak belirliyor ve ilave maliyetler çıkartmıyoruz.

Son Sitem Asansörler İle Yüksek Binalarda Oturan Müşterilerimize De Hizmet Veriyoruz

Asansörlerimiz de son sistem olarak bulunmakta ve bunlar ile çok yüksek binalarda oturan müşterilerimizin de Şehirler Arası evden eve nakliyat ihtiyacını karşılamaktayız. Bu sayede de geniş bir müşteri portföyüne sahibiz kar marjımızı düşük tutmamızın yanında kaliteden ödün vermiyor olmamız da müşterilerimizin memnun olmasını sağlamaktadır. Kartonlar ve naylonlar ile eşyalarınızı özel sistemler ile ambalajlıyor ve onların zarar görmesini engelliyoruz. Araçlarımızın içleri süngerle kaplıdır ve kapalı kasa geniş olmaları ile de eşyalarınız konforlu bir şekilde taşınacaklardır. Yeterli sayıda eleman gönderiyor ve işimizi hızla yapıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Eşyalarınızın sizin için değerini biliyor ve her türlü önlemi alıyor ve bununla da yetinmeyerek onların evden çıkmadan sigortalarını yapıyoruz. Tüm Türkiye’ye hizmet veriyor ve şehir dışına taşınmanız sırasında da tam zamanında ve sorunsuz olarak Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmeti almanızı tecrübeli ve işinde uzman bir ekip olmamız ile sağlıyoruz. Bütün ekibimizin gerekli olan belgeleri bulunmaktadır. Araçlarımızın taşıma belgeleri sürücülerimizin de SRC belgeleri bulunmaktadır.

 • Asansörler ile çok yüksek binalardan da sorunsuz ve kısa sürede taşınmanızı Şehirler Arası evden eve nakliyat olarak yapıyoruz.
 • Keşif yaparak uygun fiyatlar belirliyoruz ve sizlerin üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile almanızı sağlıyoruz.
 • İçleri süngerli araçlarımız ile nakliyat yapıyoruz.
 • Sigorta yaptırmadan eşyalarınızın nakliyatını kesinlikle yapmıyoruz.

 

Nakliyat işleriniz için bize ulaşın:

KONFORLU EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres  :
 Yenişehir Mahallesi, Millet Cd. No:8 Ekinci Residence, B Blok/D:64 34912 Pendik/İstanbul
Şehirler Arası ve Şehir İçi   Gsm     : 0533 016 82 04
Eşya Depolama İçin             Gsm     : 0538 357 34 20
Web Sitemiz : www.evdeneveeşyataşıma.com    
E-mail : 
info@evdeneveeşyataşıma.com

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ