Sanikhaber.com

Ekranların Sevilen Yüzü Müge Anlı’da Yürek Burkan Ceylin Hikayesinin Katili Bulundu

Ekranların Sevilen Yüzü Müge Anlı’da Yürek Burkan Ceylin Hikayesinin Katili Bulundu

Ekranların Sevilen Yüzü Müge Anlı’da bu hafta işlenen konu tüm Türkiye’yi etkiledi. 10 yaşındaki Ceylin Atik karşı komşusu tarafından öldürülmüştü. 10 yaşındaki minik Ceylin’in dedesi başta olmak üzere bu durumun pelini bırakmadı. Müge Anlı da günlerdir araştırma içindeydi. Katil zanlısı Şükriye T’nin Ceylin’i neden öldürdüğü açıklandı!

Şükriye T.’nin 19 yaşındaki yeğeni başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye’ye seslendi. Olay anını olay gününü tüm detayları ile birlikte anlattı. Kendisinin yapılan hiçbir şeyden haberinin olmadığını, çevresindekilerin şahsına ciddi hakaretlerde bulunduğunu ifade etti. Teyzesi ile pek sık görüşmediğini ve bu olaydan sonra ise ilişkisini tamamen kesip attığını söyledi. Gerçeklerin ortaya çıkması ile birlikte 19 yaşındaki genç yeğenin hiçbir suçu olmadığı kanıtlanıp ispatlandı.

Ceylin vahşice öldürülüp bir sandıkta saklanmıştı. Katil zanlısı ilk ifadesinde çocuğun düşüp öldüğünü ve sonrasında sakladığını söylemişti. Olayın açığa çıkmasından hemen sonra acılı ailenin yanına Ödemiş kaymakamı ve Ödemiş emniyet müdürü de geldi. Ceylin’in 8 aylık hamile annesi ise 7 yıldır görmediği kızının ölüm haberini alınca adeta şok geçirdi.

10 yaşındaki Ceylin Atik’i kaçıranlar yaptıklarını ve ne amacı olduğunu günler sonra itiraf ettiler. Olay ile ilgili 3 isim tutuklandı. Biri öldürmekten diğerleri ise yardım ve yataklıktan tutuklandı. Şükriye T. İse ifadelerinde çocuğu fidye için kaçırdığını ve bunun planlı bir cinayet olduğunu itiraf etti.

Ceylin’in ailesi katilin cezasını çekmesi için elinden geleni yapcağını söyledi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ