Sanikhaber.com

Diriliş Ertuğrul Dizisinin 91.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlanmıştır! Sınırlarda Tehlike Büyümektedir!

Diriliş Ertuğrul Dizisinin 91.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlanmıştır! Sınırlarda Tehlike Büyümektedir!

TRT 1 ekranlarının 3 sezondur reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde bir sezonun daha sonuna gelindi. Her hafta aksiyon ve heyecanın düşmediği dizide 90.bölümdede heyecan zirvedeydi. 90.bölümüyle izleyecilerini ekranlara kitleyen dizide Vasilius, yaptığı planla Ertuğrul ve Sultan’ı tuzağa düşürdüğünü sanmaktadır. Gerilim, aşk, aksiyon ve tarih dolu sahneleriyle izleyicilerini ekrana kitleyen dizinin sezon finalinde neler olacak ? Ertuğrul’a tuzak kurduğunu sanan Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşerek hayatını kaybetti. Sezon finali bölümünde Devlete, bir yandan Moğollar bir yandan Haçlılar devletimizin içlerine kadar saldıralar yapacaklardır. Ertuğrul nasıl bir plan hazırlayacaktır ? Merakla beklenen 14 Haziran 2017 çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Sezon finali fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde, Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Çoşku, Nurettin Sönmez ve Osman Soykut gibi isimlerin bulunduğu diziye yeni bir isim daha katıldı.Cemal Hünal isimli oyuncu diziye katıldı ve Bizans İmparatoru olarak rol alması bekleniliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 90. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

 

Ertuğrul, Sultan’ın zehirlenme olayından sonra hapisten kurtuldu. Fakat Emir Sadettin’in yaptığı bu davranış, Sultan Alaeddin tarafından hoş karşılanmadı. Ertuğrul yüzünden Sultan tarafından azarlanan Köpek, Ertuğrul’a duyduğu kini büyütmüştür. Fakat Ertuğrul Bey ve alpleri, bu saldırıdan kurtulurlar. Daha sonra ikiye ayrılan Ertuğrul Bey ve adamları, Vasilius ve okçuların peşlerinden giderler. Vasilius, Ertuğrul Bey ve Sultan’ı tuzağa düşürdüğüne inanırken Ertuğrul’un tuzağına düşmüştür. Ertuğrul ve Alplerine saldıran Vasilius neye uğradığını şaşırmıştır. Ertuğrul, kardeşlerinin intikamını almıştır ve Vasilius ölmüştür. Vasilius’un haberi Karacahisar Kalesine ulaşmıştır ve bedenini Hanlı Pazara’a götürmüştür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ