Sanikhaber.com

Deniz Seki İle Tahliye Sonrası İlk Buluşma! Seki Gözyaşları İçerisinde Rica Etti: Canımı Yakmayın!

Deniz Seki İle Tahliye Sonrası İlk Buluşma! Seki Gözyaşları İçerisinde Rica Etti: Canımı Yakmayın!

Deniz Seki’den basın toplantısı!

Ünlü sanatçı Deniz Seki ‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan hüküm giydi ve 2,5 yıl cezaevinde kaldı 5 Haziran’da özgürlüğüne kavuşan ve tahliye olan Deniz Seki bugünbir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Çok mutlu ve olduğu gözlerinden anlaşılan ve sözcüklerin boğazında düğümlendiği Deniz seki  basın mensuplarına, ‘Sizi çok özledim’ dedi. Deniz Seki Hiç hak etmediği bir suçtan yargılandığını söyledi.’Çok zorlu bir yolculuktu, çok büyük bir hayat tecrübesiydi’diyen Seki,”Söyleyecek çok şeyim vardı ama heyecandan hepsini unuttum”ifadelerini kullandı.

Heyecanlı ve mutluluktan gözlerinin içi gülen Deniz Seki basın mensuplarına şöyle seslendi: ‘Sizler benim sesim oldunuz, sözüm oldunuz. Elimi hiç bırakmadınız. Bütün sevenlerime ve medyaya teşekkür ediyorum. Benden dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum.’

Sevilen ve başarılı şarkıcı, ‘Hiç haketmediğim, işlemediğim bir suçtan dolayı bana böyle bir ceza verdiler. Ben de 3 yıl 2 ay gibi bir süre ceza yattım. Çok ilginç bir deneyimdi. Çok ilginç bir hayat tecrübesiydi. O kadar değişik hikayeler dinledim, o kadar farklı insanların kalbine dokundum ki. Kendimin gücüyle yüzleştim, kendimi daha iyi tanıdım. Ben gerçekten güçlü bir kadınmışım. Mesela orası ile burası çok farklı’ diyerek sözcükler yetmedi orada yaşadığı zorlu sınavı anlatmaya.

Çok yorgun olduğu herhalinden anlaşılan ve bunun için basın mensuplarından rica da bulunan Seki”Sizden bir tek şey rica ediyorum; bana kilo almış diyebilirsiniz, yorgun gözüküyor diyebilirsiniz, ama nolursunuz canımı yakmayın olur mu? Çünkü yorgunum. Canımı acıtmayın. Birazcık daha yumuşak dille bahsederseniz benden, o kadar.”bu sözleri ile gazetecilerden ricada bulundu.

Orada geçirmiş olduğu süre zarfında yeni şarkılar yazdığını ve hazırladığını söyleyen Deniz Seki, “Evime gitmek istiyorum önce. Evimi çok özledim. Bir köpeğim var biliyorsunuz benin onu çok özledim. Benim annem ben oradayken çok önemli ameliyatlar geçirdi. Ben yanına gidemiyordum ve annem görüşlerime gelemiyordu. Anneme karşılaşmamız çok dramatikti annemi çok özlemişim. “Şükür kavuşturana” adı altında bir single hazırladık. Bayram gibi inşallah sizlerle paylaşacağım. İlk konser 15 temmuzda. Kitabımda oradaki yaşantımı anlattım. Kitapta sanki karşı karşıya sohbet ediyormuşsunuz gibi” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ