Sanikhaber.com

Çoban Yıldızı Dizisinin 17.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çoban Yıldızı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Çoban Yıldızı Dizisinin 17.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çoban Yıldızı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Fox TV ekranlarının beğeniyle takip edilen ve Perşembe akşamları takipçilerini ekrana kilitleyen dizisi Çoban Yıldızı’nın 17.Yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. 16’üncü bölümünün ardından sevenlerinin heyecanla beklediği fragman sonunda yayınlandı. Heyecan verici sahneleriyle izleyenlerine aksiyon dolu dakikalar yaşatan dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak ?

Oyuncu kadrosunda, Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Arif Erkin, Şebnem Sönmez, Erdem Akakçe, Serhat Özcan ve Köksal Engür gibi isimler bulunuyor. Merakla beklenen 22 Haziran 2017 perşembe akşamı yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisinin 17.bölüm fragmanı yayınlandı.

Çoban Yıldızı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı ?

Fikret, Zekkar ile yaptığı anlaşma sonunda Ürgüp’e geri dönme kararı almıştır. Sırma bir yandan bu gidişle mutlu olurken, diğer yandan çocuklarından da ayrı kalacağı için tedirgindir.

Bu sırada Ürgüp’e dönme olayı Zühre ve Seyit’in hayatını karartır. Zühre’nin tek dayanağı Sırma ile dertleşirken, Seyit’te Erdal’la dertleşir.

Bir gece Karakaya Malikanesin’deyer yerinden oynamıştır. Artık Zekkar’ı tutabilmek oldukça zorlaşmıştır. Sırma gitmeden son kez Güneş’i görmek ister. Bu buluşma yeni olaylarıda peşinde getirecektir.

Çoban Yıldızı Dizisinin Konusu Nedir ?

Niğdeli olan güzeller güzeli Zühre’nin zorla Kapadokya’da yaşayan semtin zenginlerinden olan Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre tüm saygınlığını  parasından alan Fikret Karakaya’nın zorla karısı olmaya mecbur bırakılır. Tüm samimiyetiyle saygın bir kişi olan ünlü taş ustası Seyit Kapadokya’ya zorla evlendirilerek getirilen Zühre’yle bu sırada tanışır. Bu tanışma sonrasında büyüleyici bir aşk başlar. Seyit ve Zühre önlerindeki engelleri sevgilerinin büyüklüğüyle kaldırma çabasına girerler. Aşkları değdiği her yeri yakıp yıkarken, onlar için aşılmaz bir engel olan Fikret Karakaya’yı yıkıp geçmek hiç kolay olmayacaktır. Çoban Yıldızı Kapodokya’da başlayıp İstanbul’a kadar uzanan aşk hikayesi .

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ