Sanikhaber.com

Çoban Yıldızı Dizisinin 16.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çoban Yıldızı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Çoban Yıldızı Dizisinin 16.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çoban Yıldızı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Fox TV ekranlarının beğeniyle takip edilen ve Perşembe akşamları takipçilerini ekrana kilitlemeyi başaran dizisi Çoban Yıldızı 15.Yeni bölüm fragmanı paylaşıldı. 15’üncü bölümünün ardından sevenlerinin merakla beklediği fragmanlar sonunda geldi. Heyecan verici sahneleriyle izleyenlerine aksiyon dolu dakikalar yaşatan dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanıyor?

Oyuncu kadrosunda, Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Arif Erkin, Şebnem Sönmez, Erdem Akakçe, Serhat Özcan ve Köksal Engür gibi isimler bulunmaktadır. Merakla beklenen 15 Haziran 2017 perşembe akşamı yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisinin 16.bölüm fragmanı yayınlandı.

Çoban Yıldızı Dizisinin 15.Bölümünde Neler Yaşandı ?

Seyit’in, Zühre’ye olan aşkını kalbine gömmekten başka çaresi kalmamıştır. Ali ve Rüveyda ailelerinin tahmini tepkilerine rağmen gizlice görüşmeee devam ederler.

Fikret, Zekkar’ı hapisten kurtmarmanın yollarını düşünür. Bu esnada Karakaya ailesinde Sırma’yı koruma görevini Zühre yapacaktır. Zekkar’ın bu konuyla ilgili bazı şartları vardır.

Çoban Yıldızı Dizisinin KONUSU Nedir ?

Niğdeli olan güzeller güzeli Zühre’nin zorla Kapadokya’da yaşayan semtin önde gelmiş  zenginlerinden Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre tüm saygınlığını  parasından alan Fikret Karakaya’nın zorla karısı olmaya mecbur bırakılır. Tüm samimiyetiyle saygın bir kişi olan ünlü taş ustası Seyit Kapadokya’ya zorla evlendirilerek getirilen Zühre’yle bu sırada tanışır. Bu tanışma sonrasında büyüleyici bir aşk başlar. Seyit ve Zühre önlerindeki engelleri sevgilerinin büyüklüğüyle kaldırma çabasına girerler. Aşkları değdiği her yeri yakıp yıkarken, onlar için aşılmaz bir engel olan Fikret Karakaya’yı yıkıp geçmek hiç kolay olmayacaktır. Çoban Yıldızı Kapodokya’da başlayıp İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesi .

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ