Sanikhaber.com

Aydın’da Bir Vahşi Babanın Küçük Oğluna Sigara Ve Alkol İçirmesi Üzerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Harekete Geçti

Aydın’da Bir Vahşi Babanın Küçük Oğluna Sigara Ve Alkol İçirmesi Üzerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Harekete Geçti

Daha önce yaşanmış sosyal medyada milyonlara erişen bir annenin oğluna sigara ve bira içirme görüntüleri üzerine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tepki gösterip harekete başlamıştı. Hemen hemen aynı sayılabilecek görüntü de Aydın’lı bir babadan geldi. Aydın’da inşaat işçisi olarak çalışan bir baba, çocuğuna içki ve sigara içirirken çektiği görüntüleri sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Aydın’da inşaat işçisi olan A.B. adlı şahıs, 3 yaşlarındaki çocuğuna sigara ve içki içirirken çekmiş olduğu fotoğrafları ‘Ağaç yaşken eğilir, canım pandam’ ve ‘şerefe’ notlarıyla Facebook hesabından paylaştı. Tepkiler çığ gibi büyüyünce A.B. fotoğrafı kaldırmak zorunda kaldı. Olayı öğrenmesi üzerine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri A.B.’nin adresini tespit edildiğini soruşturma başlatıldığını bildirdi. Soruşturma sonucunda çocuğun devlet korumasına alınabileceği duyuruldu.

Daha önce de alkol ve sigara içirilirken görüntüleri internette paylaşılan bir küçük çocuğun, İzmir’in Bergama İlçesi’nde olduğu anlaşılmıştır. Annesi müzikholde çalışan çocuğa bakıcının ilgilendiği, içki ve sigarayı da onun arkadaşının içirdiği iddia edilmişti. Çocuk, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alınmasına karar verilmişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ