Sanikhaber.com

AVM’lerin Kapanış Saati Değişti ! İstanbul’da Birçok AVM Ramazan Dolayısıyla Kapanış Saatini 23.00’a Çekti

AVM’lerin Kapanış Saati Değişti ! İstanbul’da Birçok AVM Ramazan Dolayısıyla Kapanış Saatini 23.00’a Çekti

Ramazan ayı olduğu için insanlar dışarıya çok geç saatlerde çıkıyor. Bu sebepten dolayı İstanbul’da ki bazı AVM’ler kapanış saatini uzattı.

İstanbul’daki bazı AVM’ler iftarın geç saatlerde olması nedeniyle şimdiden bazıları da alışveriş yoğunluğunun yaşandığı Ramazan Bayramına yakın günlerde kapanış saatlerini 23.00’e kadar uzatma kararı aldığını bildirdi.

Ramazan ayında Hacivat-Karagöz oyunundan fasıl dinletisine, semazenden akrobat gösterisine kadar çeşitli etkinliklerin organize edildiği AVM’lerde kapanış saatleri uzatılmak zorunda kalındı.

Forum İstanbul, Marmara Forum, Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi kapanış saatini 23.00’e kadar uzatan AVM’ler arasında yer aldı.

Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi ramazan ayı boyunca kapanış saatini 23.00’e kadar çıkarttı. AVM’de her salı ve cuma günü iftardan önce ve sonra fasıl dinletisi, her cumartesi ve pazar günü ise ramazan etkinlikleri yapılıyor.
Historia’da ramazan etkinlikleri için, neyzen, semazen, kukla, sihirbaz, akrobat gösterisinin yanı sıra Kavuklu ile Pişekar, Hacivat-Karagöz orta oyunu gösteriliyor.
Ayrıca AVM’nin etkinlikleri çerçevesinde bazı günlerde ziyaretçilere Osmanlı macunu ikramı yapılıyor.

Forum İstanbul ise 17- 24 Haziran’da kapanış saatini 23.00’e çekti. Forum İstanbul, ramazan ayında ziyaretçilerini iftar menüsü hediyesi sunmaktan geri kalmadı.

Forum İstanbul ziyaretçileri, ramazan boyunca tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlere karşın, Forum İstanbul’da seçili restoranlarda geçerli tek kişilik iftar menüsü hediyesine sahip oluyor. Marmara Forum da 23-24 Haziran’da kapanış saatini 23.00’e uzatan isimler arasında.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ