Sanikhaber.com

ATV Ekranlarının Yeni Dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 2.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Kanatsız Kuşlar Dizisinin 1.Bölümünde Neler Yaşandı?

ATV Ekranlarının Yeni Dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 2.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Kanatsız Kuşlar Dizisinin 1.Bölümünde Neler Yaşandı?

Atv ekranlarının yeni dizisi olan Kanatsız Kuşlar dizisini 15 Haziran perşembe günü yayınlanan bölümüyle izleyicilerini ekrana kitlemeyi başardı. Sevilen diziler arasında yerini alması beklenen dizinin, Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba filmin üstlendiği, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un ele aldığı Kanatsız Kuşlar’da dizinin başrollerinde, Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen gibi isimler bulunuyor. İzlenen bölümüyle her hafta izleyici kitlesini artırması beklenen dizinin 1.bölümün ardından diziyi izleyenler 2.bölüm fragmanını aramaya başladı. Merakla beklenen 22 Haziran perşembe akşamı yayınlacak olan Kanatsız Kuşlar dizisinin 2.bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİNİN 1.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU ?

Yakın bir zamanda babaların kaybetmelerinin üzüntüleri içinde bulunan Zeynep, Emre, Cemre ve en küçükleri Aysun’un yoksuklukla mücadele etmeleri gerekmektedir. Hayattaki tek kapıları, çocukları için her türlü şeyi yapmaya hazır olan anneleri Nefise’dir.

Nefise genç yaşta yaptığı evlilikten sonra erken yaşta çocuk sahibi olmuş, çocuklarına yetebilmek ve onlara rahat ve huzurlu bir hayat sunabilmek için dişini tırnağına takıpçabalamaktadır. Hayatın ağır mücadelesine karşı koyamaz hale geldikleri zor günlerde Nefise ve ailesinin hayatını değiştirecek bir olay yaşanır.

Nefise’nin büyük kızı Zeynep, ona aşık olan Ahmet’in hissetiklerine karşı uzak durmaktadır. Ahmet’in yanında çalışmaya başladığı gün, beraber katıldıkları bir görüşmede, Onur ile tanışması, zamanla temas olan herkesi küle döndürecek olan aşk kıvılcımılarını ortaya çıkarmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ