Sanikhaber.com

Atv Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Kırgın Çiçekler 87. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Neler Oldu?

Atv Ekranlarının Vazgeçilmezi Haline Gelen Kırgın Çiçekler 87. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Neler Oldu?

Atv ekranlarının sevilen, heyecanla izlenen dizisi Kırgın Çiçekler yeni bölüm de Meral’in suçlu olduğu ortaya çıkmasından sonra Kader ile yapacağı hesaplaşmada sinir krizi geçirecek. Sadri’nin torunu olmadığı halde yalan söyleyen Meral, Kader’e tüm bunlar karşısında ne için bu kadar iyi olduğunu soracak. Meral, Kırgın Çiçekler 87. yeni bölümde kendisine zarar vermeye başlıyor.

Atv ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler son bölümde Meral DNA testi için hastaneye gönderilen saçın kimin tarafından götürüleceğini öğrenmesinin ardından önemli gelişmeler yaşandı. Kader ‘in annesi cinnet geçirip kızına  saldırılacağı düşünülürken, her şeyden habersiz, uyuyan Kader, Sadri ve Meral ile uğraşıyordu birde şimdi annesi ile uğraşacak.

Kader ve Meral arasında yaşanacak hesaplaşma gündem olurken, Sadri yaşanan olaylara daha fazla dayanamaz kalp krizi geçirmişti. Kader ise Meral’i asla affetmeyeceğini söyledi ve Meral’ pislik dedi. Sadri kalp krizi geçirmiş ve hemen etrafındakilerden ilaç getirmelerini söylemişti. Meral limuzin ile arkadaşlarını okuldan almış fakat çok zaman geçmeden zenginliğinin kısa süre sonra biteceğini öğrenmişti.

KALP KRİZİ GEÇİREN SADRİ ÖLECEK Mİ?

Sadri’nin  mirasını Meral’e bırakmama konusunda kararlı olan ailesi Meral’in ve Kader’in kaçırılaması için plan yapacak.Bunları duyan Sadri artık dayanamayıp kalp krizi geçirecek. Ailesinden ilacını isteyen ve kalbini tutan Sadri,çaresizce yardım bekleyecek fakat evde bulunan yaşlı akrabası Sadri’yi göre göre gözünün önünde fenalaşmasına izin verecektir.

MERAL VE KADER  KAÇIRILIYOR

Meral ve Kader Sadri’nin hayatlarına girmesiyle yeni kapıların açıldığını düşünen kızlar Sadri’nin ailesinin planı üzerine kaçırılacaklar. Kendilerini nereye götürdüklerini sorduklarında ise “Sabredin göreceksiniz” yanıtını alacaklar.Diğer yandan Meral ve Kader’in dostluklarının bozulması ise kızlar arasında gündem olacak. Kızlar Merla’e yalan söylediği için kızgın Kader’e de hak verecekler.

ATV’NİN SEVİLEN DİZİSİ KIRGIN ÇİÇEKLER’DE ÖNCEKİ HAFTA NELER ODU?

Kemal kızlara çektirdiği zor günlerin ve o zor anların hesabını öderken onları öldürmek istediği sırada elektrik direğinin üzerine devrilmesi sonucu öldü. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile diziye veda eden Kemal karakterinin sahibi Cansu Fırıncı gerçek hayattaki kötülerin de cezasını bulmasını gerektiğinin temennisinde bulundu. Kemal’in cenaze törenine imam ile birlikte 4 kişi katılırken namazın kılındığı esnada bölgeye gelen zor günler çektirdiği  Eylül, Kemal’e hakkını helal etmediğini ifade edere cehennemde yanmasını istedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ