Sanikhaber.com

Aslı Enver Ve Murat Boz Barıştılar Mı? El Ele Görüntülenen Çift Hayranlarını Sevindirdi.

Aslı Enver Ve Murat Boz Barıştılar Mı? El Ele Görüntülenen Çift Hayranlarını Sevindirdi.

 

2016 senesinin ocak ayında sürpriz bir aşk ile kameralar karşısına çıkan Aslı Enver ile Murat Boz, beklenmedik bir kararla ayrılık kararı almışlardı. Murat Boz, Antalya konserinde ‘Aslı ile ayrıldık’ açıklaması yapmış, güzel oyuncu da geçtiğimiz günlerde ‘Kavgasız gürültüsüz ayrıldık.’ şeklinde açıklamalar yapmıştı.

Ayrılık itirafına rağmen sosyal medya hesaplarında birbirlerini takip etmeyi sürdüren ve fotoğrafları kaldırmayan çift önceki gece birlikte kameralara yakalandı.

Murat Boz ve Aslı Enver’in el ele çıktıkları alışverişe ait görüntüler medyaya sızdı.

Ünlü çiftin ‘barıştığı’ yönündeki haberler hayranlarını mutlu etmeye başladı.

MURAT BOZ AÇIKLAMALARI

Murat Boz, güvenlik kamerası görüntülerinin yayınlanmasından birkaç saat önce Bebek trafiğinde görüntülenmiş ve biten ilişkisiyle alakalı olarak şu açıklamayı yapmıştı:

“O gece oraya 25-30 kişiydik. Arkadaşları tanımıyorum. Yazılanlara çizilenlere inanmak gerçekten çok zor. Bi insanla aynı ortamda bulunmak, o insanla bir şey yaşadığınız anlamına geliyorsa bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. bizim kitabımızda yok böyle bir şey. Sadece 4 kişiymişiz gibi davranıldı. Biz kavga gürültü ayrılmadık. Aslı benim çok değer verdiğim biri. Bir daha barışır mıyız, nasip kısmet.” şeklinde konuşmuştu.

Murat Boz

Murat Boz 7 Mart 1980’de dünyaya gelen Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu yer olan Karadeniz Ereğli, Zonguldak’ta tamamladıktan sonra İstanbul’a taşındı. 1999’da İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni kazandı, bu okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam etti. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere birçok şarkıcıya vokalistlik yapmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ