Sanikhaber.com

Aslı Enver, Murat Boz İle Barıştıktan Sonra ‘Kardeşim Benim 2”de Rol Almaya Karar Verdi!

Aslı Enver, Murat Boz İle Barıştıktan Sonra ‘Kardeşim Benim 2”de Rol Almaya Karar Verdi!

Ünlü ve güzel oyuncu Aslı Enver, Murat Boz ile sansasyonel ayrılığın ardından barışma kararı almıştı. Çift barışmaya karar verince Aslı Enver, ‘Kardeşim Benim 2’ de rol almaya karar verdiği öğrenildi.

Üç Adam programı sunucularından olan Eser Yenenler’in villasındaki Candan kardeşler ile skandal parti sonrası güzel oyuncu  Aslı Enver,  Murat Boz’u terk etmişti. Çift, olaydan günler sonra yaptıkları açıklamalarda partiden önce ayrıldıklarını kamuoyuna açıklamıştı. Ayrılık itirafına rağmen sosyal medyada takipleşmeye devam eden çiftin, geçen hafta barıştıkları gündeme tekrar bomba gibi düşmüştü. ‘Kardeşim Benim’ de oynayan Aslı Enver, filmin ikincisinde de rol almaya karar verdi.

SEVGİLİSİ MURAT BOZ İLE BARIŞINCA KARDEŞİM BENİM 2’DE ROL ALMAYA KARAR VERDİ

Sürpriz barışma, Murat Boz’un ayrılmadan önce Aslı Enver’le oturdukları Kuruçeşme’deki eve kalan eşyalarını almaya gitmesiyle gerçekleşti. Evde oyuncuyla karşılaşan şarkıcı, “Birbirimiz için değerliyiz. Görüşmememiz için bir neden yok” diyerek Aslı Enver’in gönlünü aldı. Bunun üzerine güzel oyuncu Aslı Enver, çekimleri temmuzda başlayacak olan ‘Kardeşim Benim 2’de rol almaya karar verdi.

“KARDEŞİM BENİM 2’NİN PR’A İHTİYACI YOK”

Bebek’te bir mekânda arkadaşlarıyla buluşan ünlü oyuncu Aslı Enver, ünlü pop yıldızı Murat Boz’la başrollerinde yer aldıkları ve ilişkilerinin başladığı ‘Kardeşim Benim’in devam filminin PR’ı için barıştıkları haberleri hatırlatılınca, “Filmin böyle bir PR çalışmasına ihtiyacı yok” şeklinde tepkisini dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ