Sanikhaber.com

Aşk ve Mavi Sezon Finali Bölümü Yayınlandı! Aşk ve Mavi 32. Bölüm

Aşk ve Mavi Sezon Finali Bölümü Yayınlandı! Aşk ve Mavi 32. Bölüm

Aşk ve Mavi sezon finali ile ATV ekranlarında kısa bir ara verdi. Dizinin sezon finali ATV ekranlarından yayınlandı. Son bölümde heyecan verici gelişmeler yaşandı. Ali’nin öğrendiği ve yıllarca saklı kalan her şey ortaya çıktı mı yoksa Cemal, bir kez daha gerçekleri saklamayı başardı mı?

Aşk ve Mavi izleyenlerin kafasında birçok soru işareti bırakarak yayın dönemine ara verdi. Dizinin son bölümü ATV ekranlarından gösterime girdi. Gizli kalan her şey ortaya çıktı mı ? Cemal gerçekleri saklayabilecek mi? Cuma akşamları yayınlanan dizi yaklaşık 4 ay boyunca ekranlardan uzak kalacak.

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali öğrendiği gerçekler karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Ondan bütün  gerçekleri gizleyen Cemal’e karşı büyük bir öfke içerisindedir. Cemal yıllarca sakladığı gerçekleri bir kez daha gizlemek için uğraşacaktır.

Gerçekleri öğrenen Ali, abisini kendi elleriyle polise teslim etmenin planları yapıyor. Öte yandan Hasibe’nin konaktan ayrılmasını istemeyen Mavi ile Ali’nin arasında anlaşmazlık çıkıyor.  Sevilen dizi akıllarda sayısız soru işareti bırakarak ATV ekranlarına ve izleyicilerine 4 aylık bir ara verdi. Gelecek sezonda neler olacak ?

AŞK VE MAVİ KONUSU NEDİR?

Ali, otuzlu yaşlarda zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında birisini öldürdüğü için uzun yıllar hapisle cezalandırılmıştır. Son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve hemen evlenmeye karar verirler. Mavi’nin onca kişinin arasında Ali ile mektuplaşması tesadüf değildir.

Mavi seneler önce Ali’nin öldürdüğü Ahmet’in kardeşidir. Amacı abisini öldüren adamı bulup evlendikleri gece onu öldürmektir. Ancak asıl bilmediği katil aslında Ali’nin abisi Cemal’dir. Ali, Cemal’in ailesi olduğu için suçu üstüne almıştır. Ali, Mavi’nin kimliğini gördükten sonra her şeyi anlamış ama sevdiği için bir şey söylememiştir. Mavi düğün gecesi Ali’yi bıçaklar. Küçük bir yarayla kurtulan Ali, birlikte yaşamak şartıyla şikayetçi olmayacağını söyler. İkili arasında imkansız bir aşkın tohumları atılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ