Sanikhaber.com

Anne Yüksel Turan Oğlu Arda Turan’a Sahip Çıktı ! İşte Anne Turan’ın Açıklamaları !

Anne Yüksel Turan Oğlu Arda Turan’a Sahip Çıktı ! İşte Anne Turan’ın Açıklamaları !

Milli takım uçağında Milli Futbolcu Arda Turan ve Bilal Meşe arasında çıkan olayların ardından anne Yüksel Turan, oğlu Arda Turan için toplu bir linç kampanyası başlatıldığını ifade edildi.

Arda Turan’ın annesi Yüksel Turan, açıklamalarda bulundu.

İşte Anne Turan’ın sözleri:

“Arda son derece iyi ve normalde kimseyi kırmamaya özen gösteren biri. Bu ülkede hiçbir futbolcunun elde edemediği başarıları yakaladı, şimdi bedelini ödüyor. Toplu bir linç kampanyası ile oğlumu bitirmeye uğraşıyorlar! Son bir yılda oğlum ile ilgili o kadar asılsız şey yazılıp söylendi ki, bunlara tepkisiz kalmak zor.”

“Oğlum bu ülkenin milli takımı için elinden gelen her şeyi yapıp Ay-yıldızlı formaya hizmet etti. Buna rağmen oğlum ile uğraşıyorlar. Uçaktaki olaylara ben de çok üzüldüm. Arda’yı bu kadar strese sokan olayların geçmişine de bakmak lazım. Arda’nın Bilal Meşe ile barışıp yine milli takıma hizmet edeceğine inanıyorum.”

“Arda normal hayatında büyüklerine karşı çok saygılıdır ve aralarında geçen gerginliğe rağmen bu güne kadar evde Fatih Terim ile ilgili kötü bir şey söylediğine de şahit olmadım. Arda şu anda Barcelona’nın mukaveleli futbolcusu.. Eğer kulübü ile bir sorun yaşarsa futbol hayatına yine yurt dışında devam eder.” ifadelerini kullandı ve açıklamalarına son verdi.

Talihsiz olayın ardında A Milli Futbolcu Milli Takımı bıraktığını açıklamıştı. Olayın ardından bazı isimler haksız bulunurken bazı isimler ise Arda Turan’a sahip çıkmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ