Sanikhaber.com

Ankara’nın Göbeğinde Akıl Almaz Kavga ! Sivil Polisler Ve Dolmuşçular Birbirlerine Girdiler

Ankara’nın Göbeğinde Akıl Almaz Kavga ! Sivil Polisler Ve Dolmuşçular Birbirlerine Girdiler

Ankara’nın Çankaya ilçesindeki 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı Milli Müdafaa Caddesi üzerinde yer alan Güvenpark dolmuş duraklarında, dolmuş şoförleri ile sivil polisler arasında yapılan iddiaya göre, yol verme meselesi yüzünden tartışma sonucu arbede çıktı.

Cep telefonuyla çekilen görüntülerde görüldüğü üzere, bir polisin, dolmuş şoförüyle tartıştığı an itibari ile dışarıda duran bir kişi polise vurmaktan çekinmiyor. Olayın yaşandığı sırada, taraflar arasında arbede devam ediyor.

Polisler, kendilerine karşı gelip saldıran şahsı gözaltına almak isteyince, çevrede bir anda toplanan diğer dolmuş şoförleri ise arkadaşlarını polise vermemek için direndiği görüntüleniyor. Kalabalık dolmuşçu durağıyla 2 polis arasında başlayan tartışma, yerini tekme tokat kavgaya bıraktığı görüntüleniyor. Görüntüsünün çekildiğini hemen far etmesi sonucu polis, görüntüyü çeken kişiyi darp etti. Bu olayda görüntülere yansıdığı göründü.

Kavganın çıkması üzerine olayın yaşandığı yere çok sayıda polis ekibi geldi. Takviye gelen polis ekipleri, kendilerine karşı koyan dolmuş şoförlerine biber gazıyla müdahale etmek zorunda kalarak, kişileri etkisiz hale getirmesi zor olmadı. Olayda, burnundan yaralanan bir dolmuş şoförünün hastaneye kaldırıldığı bilgisi alında.

Ankara’da sivil polislerle dolmuşçular arasında çıkan kavga, bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Görüntüleyen kişi de polis tarafından darp edildi.

Olayı şaşkınlıkla izleyen vatandaşlar ise kısa süreli bir korku ve panik yaşadı. Dolmuşçuların gözaltına alınması üzerini kalabalık dağıldı. Olayın tam olarak nasıl çıktığı şuan da bilinmiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ