Sanikhaber.com

Adriana Lima İle Aşk Yaşayan Metin Hara’nın Eski Sevgilisinden İlk Yorum Geldi ! Metin Hara Kimdir ?

Adriana Lima İle Aşk Yaşayan Metin Hara’nın Eski Sevgilisinden İlk Yorum Geldi ! Metin Hara Kimdir ?

Türk yazar Metin Hara’nın dünyaca ün kazanmış manken Adriana Lima ile birlikte olduğu aşk gündeme oturdu.

Atatürk Havalimanın’da buluşan çiftin dudak dudağa öpüştüğü video çok kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Sürpriz aşkın çekilmesinde sonra gözler Metin Hara’nın bir dönem aşk yaşadığı ünlü oyuncu Beste Kökdemir’e döndü.

Beste Kökdemir, sürpriz aşkla alakalı; ‘Arkadaşlar sakin. Zaten vardı böyle bir şey. Benim de bildiğim bir şeydi. Metin’le dostluğumuz gayet güzel devam ediyor. Her şey yolunda’ dedi.

Evet, aşk yaşıyoruz! dedi

Türk yazar Metin Hara, Adriana Lima ile aşkını dile getirdi:”Adriana ile Haziran ayında İstanbul’da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissetiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

METİN HARA KİMDİR?

14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul’da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda bitirdikten sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine girmiştir. Üsküdar Amerikan Koleji’ni tamamladıktan sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitim hayatını sonlandırdı. Üniversite hayatı süresince geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna adım atmış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında rol almıştır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ