Sanikhaber.com

Adını Sen Koy 2017-2018 Yeni Sezonunda İzleyicileri Neler Bekliyor? Adını Sen Koy Merak Edilenler Hakkında 4 İpucu!

Adını Sen Koy 2017-2018 Yeni Sezonunda İzleyicileri Neler Bekliyor? Adını Sen Koy Merak Edilenler Hakkında 4 İpucu!

Reyting rekorları kıran dizi Adını Sen Koy yeni sezonda, Alev’in cd si ortaya çıkacak ve gündeme oturacak. Cd de neler olduğunu bilmiyoruz tahminlere göre Alev, cd ile yine Ömer ve Zehra’nın mutluluğuna engel olacak gibi…

Adını Sen Koy finalinde uçuruma düşmek üzereyken söylediği; “Seni Seviyorum”  çok içten ve güzeldi. Fakat bu güzel sözleri hep zor anında söylüyor her ihtimale karşı içinde kalmasın diye,romantik bir ortamda söylese daha güzel olacaktır.

Ömer bu yeni sezonda daha güzel cümleler daha romantik kurar izleyiciler öyle umuyor.2017- 2018 yeni sezon da Adını Sen Koy Önemli 4 ipucu:

1.  İpucu:

Kimliğini yenilemek için gittiği nüfus müdürlüğünde Yasemin, kimlik hemen çıkarılamadı ve nüfus müdürlüğünün vermiş olduğu aile nüfus kaydında ablasının evli olduğunu görünce neye uğradığını şaşırır. Yasemin öğrendiği bu durumu , babasına hemen söylemese de  Salim’in bir konuda kendisine kızması üzerine bu gerçeği ağzından kaçıracak Yasemin, ablasının evli olduğunu babasına söyleyecek ve ortalık karışacak.

2. İpucu:

Bu öğrendikleri karşısında babası Salim , önce Zehra’nın kim ile evli olduğunu ve ne zaman dan beri devam ettiğini araştırmaya başlar. Araştırmalar sonucunda Ömer ile evliliğini öğrenen Salim kızına kendinden sakladığı bu gerçekler için kızar ve sitem eder,kızının neden böyle bir yalana başvurduğunu öğrenmek ister.

Zehra babasının karşısında hiçbirşey söyleyemez ve sessizce babasının sitemlerini dinler. Çünkü hatasının farkındadır.

3. İpucu:

Alev tam gidecekken Ömer’e vermiş olduğu cd dikkat çeker. Alev’in cd de neler sakladığı ise merak konusu.

Yeniden sinsi planlarımı vardı, Ömer ve Zehra’nın arasını bozacak birşeyler mi vardı? Herkes merakla cd den ne çıkacak diye sabırsızlıkla bekliyor.

4. İpucu:

Dizinin Demir’i Umut Aksoy diziden ayrılmıştı fakat yeni sezonda Leyla ile olan aşkını devam ettirecek yani diziye dönüyor.

Yeni sezonda bütün güzellikler böyle devam eder Leyla ile Demir aşkı da mutlu mesut sürer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ