Sanikhaber.com

Acun Ilıcalı, Özgürlüğüne Kavuşan Deniz Seki’ye Teklif Götürdü ! Deniz Seki “O Ses Türkiye”de Sibel Can’ın Yerine Mi Oturacak?

Acun Ilıcalı, Özgürlüğüne Kavuşan Deniz Seki’ye Teklif Götürdü ! Deniz Seki “O Ses Türkiye”de Sibel Can’ın Yerine Mi Oturacak?

Ünlü sanatçı Deniz Seki, hapisten çıkmasının ardından, Sibel Can’ın koltuğuna ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri üyesi olacağı gündeme oturdu. Lakin Deniz Seki teklife hiç sıcak bakmadığı öğrenildi.

Hapisten çıktıktan sonra Türkiye gündemine oturan Deniz Seki için, Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’e transfer olacağı magazin gündemine en başta yer almayı başardı. Ünlü şarkıcının, Sibel Can’ın yerine ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri koltuğuna oturacağı söyleniyor.

Deniz Seki Gelen Teklife Ne Cevap Verecek ?

Deniz Seki “O Ses Türkiye’nin jüri adayı olacak iddiaları çıktı lakin bu teklife şuan için yakın durmadığı belirtildi. Dün akşam ünlü şarkıcı için kaldığı otelin kral dairesinde yakın dostları Gülben Ergen ile Demet Akalın özel bir parti organize etti.. Rengarenk süslemeler, kokteyller, özel dekorlar ve birbirinden lezzetli pastaların karşısında gören Deniz Seki mutluluk gözyaşları döktü. Sanatçının özgürlük partisine Demet Akalın ve Gülben Ergen’in yanı sıra Nükhet Duru, Metin Arolat, İskender Paydaş ve Armağan Çağlayan gibi yakın dostları katılım sağladı. Diğer yandan Deniz Seki için menajeri Özgür Aras, şu günlerde içinde güvenlik, fotoğrafçı gibi çalışanlardan oluşan özel bir yeni ekip kurmakla meşgul oluyor.

KIBRIS KONSERLERİ BAŞLIYOR

Uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan 2009 yılında 7,5 ay, 2014 yılından beri de 2 yıl 6,5 ay hapis yatan Deniz Seki, sonunda kesinleşen cezasını yatıp cezaevinden çıktı. Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman’la yapacağı 10 günlük tatilinin ardından iş hayatına hızlı bir dönüş yapmak istiyor. Ay sonunda İskender Paydaş’ın aranjörlüğünde 2 şarkılık single çıkarma planı olan Deniz Seki, ayrıca 1 milyon 200 TL’ye Kıbrıs Savoy Otel’le 3 konserlik anlaşma sağladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ