Sanikhaber.com

Activision Eski Haline Geri Dönüyor! Call Of Duty WWII İle 2.Dünya Şavaşına Kaldığı Yerden Devam Edecek! Call Of Duty WWII’de Ne Tür Değişiklikler Yapıldı?

Activision Eski Haline Geri Dönüyor! Call Of Duty WWII İle 2.Dünya Şavaşına Kaldığı Yerden Devam Edecek! Call Of Duty WWII’de Ne Tür Değişiklikler Yapıldı?
Call Of Duty Özüne Geri Dönüyor ! Call Of Duty WWII Yenilikleri !Call Of Duty WWII, eylül aylarında piyasa süreceği yeni oyunu ile birlikte multiplayer özellğini de genişletecek. Call Of Duty WWII ile gelecek online modda oynayabileceğiniz oyunun yeniliklerine göz gezdirelim.

Call Of Duty’i bugünlere kadar gelmesini sağlayan hikayeler, her zaman İkinci Dünya Savaşı’nın hikayelerinden meydana gelmiştir. Activision’ın son yıllarda zorla hayatımızda bulunmasına çalıştığı gelecek temasını bir türlü sevemeyen oyun severler, en son geçen sene tepkilerini ortaya koyarak Activison’a ”biz ne yapıyoruz?” sorusunu sordurtmayı başarmışlardı. Bu sene duyurulan yeni oyunla birlikte Call Of Duty sevenler büyük sevinç yaşadı. İkinci Dünya Şavaşını konu alarak geri dönmeyi planlayan Activision, Call Of Duty WWII isimli oyunu ile yeniden eski savaş dönemini konu alacak.

E3 2017’de multiplayer konulu bir video paylaşan Activision, oyunun online türe daha fazla önem vereceği gösterdi. Bunca modern yılın ardından geçmişe dönmesi Call Of Duty severleri uzun süre tatmin edecek gibi.

Yeni Call Of Duty’de jetpack güçlendiriciler veya teknolojik silahlar yok. Savaşın yarattığı derin izlerin gösterecek oyun, henüz icat edilmemiş teknolojik silahlar yerine tarihi silahları barındırıyor. Multiplayer ile bizi hangi yenilikler bekliyor.

Call Of Duty WWII le birlikte diğer oyuncularlada temas haline geçebileceksiniz. Yeni oyunla birlikte bekleme alanları daha geniş ve güzel olacak. Aynı anda 48 oyunucunun aktif olabileceği maplerde maçın başlaması beklenirken yeni kullanıcılarla arkadaş olabileceksiniz.

Call Of Duty WWII’de her bir kullancının seçebileceği beş farklı silah bölümü buluyor. Peki bunlar hangileri ?

-Piyade : Assault Rifle

-Hava : Submachine Gun

-Zırhlı : Light Machine Gun

-Dağ : Sniper Rifle

-Bombacı : Shotgun

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ