Sanikhaber.com

1 Paket Sigaranın Akciğere Olan İnanılmaz Etkileri

1 Paket Sigaranın Akciğere Olan İnanılmaz Etkileri
Sigaranın zararları gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Sigaranın zararlarının vatandaşlara aktarılması bir nevide olsa azaltmaya yardımcı oluyor. Deneyler sonucu zararlar gösterilirken geri dönüşü olmayan hastalıklara yol açtığı gözlemlenebiliyor. Son yapılan deneyler sonucunda 1 paket sigaranın yani 20 adet sigaranın akciğerlerimize ve vücudumuza verdiği zararları video haline getiren bir kanalı sizler için derledik. Videoyu haberimizin sonunda izleyebilirsiniz. Günde yalnızca 1 paket sigara içmenin akciğerinize olan etkisini gördükten sonra eliniz sigaraya artık daha zor gidecek. Hatta bırakmak isteyeceksiniz.

Sigara içip de bırakmak isteyenler ya da bırakamayanlar, eminim bu konuyla ilgili bir çok araştırma yapmışlardır. Fakat bir sonuca varamamışlardır. Şu kadar süre içtiğinizde bunlar olur, bıraktıktan kaç yıl sonra ciğerlerimiz eski haline döner vs. gibi sorular, hepimizin cevabını merak ettiği sorula olmaya devam ediyor. Daha önce bununla ilgili birkaç makale hazırlayıp sizlerle paylaşmıştık. Fakat bu sefer yalnızca 1 paket (20 adet) sigara içtiğinizde ciğerlerinize neler olduğunu gösteren ibretlik bir video ile karşılaşınca sizlerle paylaşalım istedik.

Business Insider’ın hazırladığı yukarıda ki videoda, yalnızca 20 adet içilen yani 1 paket sigaranın ciğerleri nasıl etkilediğini göreceksiniz. Makineye bağlı insan akciğerine yapay yollarla içirilen sigara ve sonrasında yaşananları göreceğiniz videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz. Bu arada ufak bir hatırlatmada bulunalım; içtiğiniz 1 sigara, ömrünüzden ortalama 11 dakika götürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ